Wiadomości

Wiadomości ze szkół rolniczych prowadzonych i nadzorowanych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

czwartek, 21 czerwca 2018 r.
Fot. Uczestnicy Pikniku

„Rodzina, ach rodzina…” - ZSCKR Nowy Targ

Słońce, rodzinna atmosfera, pyszne jedzenie, szkolny zespół góralski i mnóstwo atrakcji, nie tylko dla tych najmłodszych… tak właśnie w skrócie można opisać Piknik Rodzinny w ZSCKR.

czwartek, 21 czerwca 2018 r.
Fot. Uczestnicy wyjazdu studyjnego

Wyjazd edukacyjny do Zakładu Produkcyjno-Doświadczalnego „Bałcyny”

Dnia 25 maja 2018 r. uczniowie I klasy branżowej zasadniczej szkoły zawodowej ZSCKR w Dobrocinie uczestniczyli w wyjeździe edukacyjnym do Zakładu Produkcyjno-Doświadczalnego w Bałcynach, dzięki czemu mieli możliwość zapoznania się z działalnością tej instytucji.

czwartek, 21 czerwca 2018 r.
Fot. Pan wiceminister Rafał Romanowski i dyrektor ZSCKR w Studzieńcu pani Elżbieta Butajło podczas finału IV Sierpeckich Dni Rolnika w Studzieńcu

IV Sierpeckie Dni Rolnika w Studzieńcu

W dniach 11 i 12 maja 2018r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Studzieńcu po raz czwarty odbyły się Sierpeckie Dni Rolnika w Studzieńcu.

czwartek, 21 czerwca 2018 r.
Fot. Znamienici goście przybyli na uroczystość Jubileuszu 65 - lecia istnienia szkoły

65 lat ZSCKR w Jabłoniu

Dnia 2 czerwca 2018 roku w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augusta Zamoyskiego w Jabłoniu odbyły się uroczystości Jubileuszu 65 - lecia istnienia szkoły oraz zjazd jej absolwentów.

czwartek, 7 czerwca 2018 r.
Fot. Dyrektor ZSCKR w Leśnej Podlaskiej z pracownikami naukowymi UPH w Siedlcach

Konferencja naukowa w ZSCKR w Leśnej Podlaskiej „HODOWLA BYDŁA- WYZWANIA I PERSPEKTYWY”

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbliższego środowiska rolniczego borykającego się od dłuższego czasu ze skutkami ASF w regionie Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Leśnej Podlaskiej zorganizował konferencję naukową, która odbyła się 12 kwietnia 2018 r. Tematem była „Hodowla bydła – wyzwania i perspektywy”.

pokaż archiwalne