Zaproszenie do udziału w misji wysokiego szczebla z udziałem Europejskiego Komisarza ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi Phila Hogana do Chin i Japonii

piątek, 5 lutego 2016 r.

Misja wysokiego szczebla do Chin i Japonii odbędzie się w dniach 16-22 kwietnia 2016 roku, rozpocznie się w Szanghaju (16-17 kwietnia 2016 r.), następnie w Pekinie (18-19 kwietnia 2016 r.) i zakończy się w Tokio (20-22 kwietnia 2016 r.).

Misja będzie łączyć oficjalne wizyty komisarza Phila Hogana oraz działania promocyjne z udziałem delegacji biznesowych (przedstawicieli kluczowych sektorów w handlu UE), tj. seminaria, spotkania B2B i spotkania z mediami. Uczestnicy misji będą mieli możliwość prezentacji podczas seminariów i briefingów prasowych.

Uczestnicy misji we własnym zakresie pokrywają koszty podróży i zakwaterowania. Ponadto, wskazać należy, że tylko jedna osoba z firmy / organizacji oficjalnie może wziąć udział w delegacji.

Zgłoszenia należy dokonać najpóźniej do 15 lutego 2016 r. poprzez wysłanie poniższego formularza mailowo na adres: agri-promotion-business-delegation@ec.europa.eu.

Jednocześnie Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi zwraca się z uprzejmą prośbą o przesłanie takiej informacji również do wiadomości resortu rolnictwa.

Jednocześnie Ministerstwo informuje, że Komisja Europejska podejmie decyzje w sprawie składu delegacji do dnia 1 marca 2016 r.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Panem Nikos Chatzoudis (telefon: +32 229 85526), e-mail: agri-promotion-business-delegation@ec.europa.eu

Do pobrania: