KE zaprasza na misję gospodarczą do Chin

piątek, 19 stycznia 2018 r.

Komisja Europejska ogłosiła zaproszenie do udziału w misji gospodarczej wysokiego szczebla w Chinach, która odbędzie się w dniach 14 - 19 maja 2018 r.

Fot. Flaga Chin

Fot. Flaga Chin

Delegacji przewodniczyć będzie komisarz ds. rolnictwa i rozwoju wsi Phil Hogan, który połączy oficjalne wizyty z odpowiednikami w Chinach oraz działania promocyjne, w których uczestniczyć będzie delegacja biznesowa, takie jak: seminaria, dotyczące cech lokalnego rynku i trendów konsumenckich, spotkania B2B i udział w targach SIAL w Szanghaju.

Zaproszenie skierowane jest zarówno do organizacji producentów, jak i indywidualnych firm z kluczowych sektorów o największym potencjale udanej wymiany handlowej z Chinami. W misji przewidziano udział tylko jednego przedstawiciela danej firmy czy organizacji producentów. Pozostali przedstawiciele mogą towarzyszyć delegacji, jednak ze względu na ograniczony limit miejsc, Komisja Europejska nie może zagwarantować, że wezmą udział w zaplanowanych wydarzeniach.

Uczestnicy samodzielnie pokrywają koszty podróży i zakwaterowania.

Osoby zainteresowane zaproszeniem proszone są o wypełnienie do dnia 7 lutego br. formularza zgłoszeniowego udostępnionego przez Komisję Europejską na stronie internetowej:

https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/HLMAgriChina2018

Udział w misji zostanie potwierdzony przez KE do połowy lutego br.

Wszelkie pytania można kierować na adres e-mail:

chafea-agri-events@ec.europa.eu