Dzień Dziecka w KPRM

piątek, 1 czerwca 2018 r.

3 czerwca 2018 r. zapraszamy do ogrodów Kancelarii Prezesa Rady Ministrów na rodzinny piknik „Kto ty jesteś? Polak mały!” z okazji Dnia Dziecka w 100-lecie Niepodległej.

Fot. Zaproszenie na Dzień Dziecka w KPRM

Fot. Zaproszenie na Dzień Dziecka w KPRM

Od 10.30 do 16.30 na gości czekać będzie moc atrakcji.

W specjalnej strefie poświęconej polskiej żywności, zorganizowanej pod hasłem „Polska smakuje” Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, producenci i organizacje branżowe, zapewnią wyjątkową zabawę, połączoną z degustacją produktów wyróżnionych znakami jakości m.in. znakiem Poznaj Dobrą Żywność, Chronione Oznaczenie Geograficzne, Chroniona Nazwa Pochodzenia, Gwarantowana Tradycyjna Specjalność.

Będzie można skosztować jabłka, soki, rogale świętomarcińskie, słodycze, serki czy andruty kaliskie. Strefa Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi to przede wszystkim miejsce promocji polskiej żywności.

Zapraszamy też do odwiedzenia strefy „Odpoczywaj na wsi”, przygotowanej we współpracy z Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie – Oddział w Krakowie. W niej będzie można zapoznać się z szeroką ofertą gospodarstw agroturystycznych, zagród edukacyjnych oraz Hitów Turystyki Wiejskiej. Dzieci zachęcamy do aktywnego udziału w różnego rodzaju konkursach, zabawach oraz warsztatach edukacyjnych i rękodzielniczych.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sektora Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi na pikniku „Kto ty jesteś? Polak mały!” w ogrodach KPRM.