Zwycięzcy IV edycji Ogólnopolskiego konkursu na najlepszy przepis kulinarny

wtorek, 2 czerwca 2015 r.

logo.jpg

Zwycięzcy IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu dla ponadgimnazjalnych szkół gastronomicznych na najlepszy przepis kulinarny wykorzystujący produkty zarejestrowane lub aplikujące o rejestrację jako ChNP, ChOG i GTS

I-miejsce-Jelen-z-sosem-sechlonskim.jpgW dniu 30 maja 2015 r. w Akademii Efektywnej Przedsiębiorczości MAKRO w Warszawie odbył się finał IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu dla ponadgimnazjalnych szkół gastronomicznych na najlepszy przepis kulinarny wykorzystujący produkty zarejestrowane lub aplikujące o rejestrację jako Chroniona Nazwa Pochodzenia (ChNP), Chronione Oznaczenie Geograficzne (ChOG) oraz Gwarantowana Tradycyjna Specjalność (GTS), którego pomysłodawcą i organizatorem jest Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Celem konkursu jest popularyzacja oraz rozpowszechnianie wiedzy na temat produktów regionalnych i tradycyjnych zarejestrowanych w unijnym systemie Chronionych Nazw Pochodzenia, Chronionych Oznaczeń Geograficznych oraz Gwarantowanych Tradycyjnych Specjalności.

Finałowe potrawy przygotowali autorzy 10 najlepszych przepisów, które oceniła komisja konkursowa składająca się z przedstawicieli Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego oraz uznanych kucharzy, Pana Jarosława Uścińskiego – Prezesa Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni oraz Pana Piotra Szczygielskiego – Członka Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni.

Zgodnie z regulaminem konkursu, komisja oceniała potrawy na podstawie przyjętych kryteriów: pomysłowość i kreatywność przepisu, walory organoleptyczne, dobór składników, pracochłonność i prezentacja potrawy. Nad odpowiednim przygotowaniem stanowiska pracy, czystością pracy, dbałością o surowce, zachowaniem prawidłowych technik kulinarnych i procesów technologicznych, przestrzeganiem receptury, sprzątnięciem stanowiska oraz brakiem opóźnienia w czasie pracy czuwała 3-osobowa komisja techniczna składająca się z techników kulinarnych.

Po naradzie komisji konkursowej oraz komisji technicznej ogłoszono i nagrodzono zwycięzców konkursu.

Nagrody główne zdobyli:

I miejsce – Maciej Pisarek pod opieką Pana Pawła Salamona, Zespół Szkół Gastronomicznych nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim, przepis na "Piernego" jelenia z sosem sechlońskim podanego z zapiekanym pasternakiem i prażonym jabłkiem

II miejsce – Agnieszka Leśniewska i Natalia Lipińska pod opieką Pani Teresy Szewczak, Zespół Szkół Gastronomicznych we Wrocławiu, przepis na Podhalański comber jagnięcy podany na polencie ze śliwką szydłowską, z pieczonymi kolorowymi marchewkami i karmelizowanym jabłkiem łąckim

III miejsce – Ida Popis i Piotr Kłosowski pod opieką Pani Małgorzaty Marciniec, Zespół Szkół Gastronomiczno-Spożywczych w Olsztynie, przepis na Cielęcinę z rogożą

Wyróżnienia otrzymali:

  • Zuzanna Kmiecik i Klaudia Polańska pod opieką Pani Agnieszki Kmiecik, Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych w Złockiem z siedzibą w Muszynie, przepis na Ciasto fasolowe przekładane konfiturą z jabłka łąckiego, suski sechlońskiej, miodu wielokwiatowego i miodu pitnego na puszystym sosie waniliowym
  • Oskar Dąbrowski pod opieką Pani Beaty Łuki, Zespół Szkół Gospodarczych w Rzeszowie, przepis na Delikatną kaczkę sous-vide podaną na purée ze słodkiego ziemniaka w towarzystwie pasztetu gęsiego w otoczce z wiśni nadwiślanek oraz purée z topinamburu i jabłka łąckiego
  • Agnieszka Dymińska pod opieką Pana Pawła Salamona, Zespół Szkół Gastronomicznych nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim, przepis na Aromatyczną przepiórkę z pastewnym krokietem, winną kapustą i sosem z palonego masła

Ponadto w finałowej 10 znaleźli się:          

  • Klaudiusz Gałkowski i Karol Bobkowski pod opieką Pani Sylwii Milczewskiej, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Świeciu, przepis na Comber z jagnięciny podhalańskiej sous-vide, marynowany w winie głogowym, świeżym rozmarynie oraz młodych pędach świerku, podany na kaszotto z kaszy gryczanej palonej śliwowicą, ze świeżymi rydzami, żurawiną i oscypkiem, glazurowany jagnięcym pół glasem, z dodatkiem pudru z jarmużu
  • Krzysztof Konkol pod opieką Pana Tomasza Grzegorzewskiego, Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Kościerzynie, przepis na Roladki ze szczupaka z musem z karpia na kaszotto ze szpinakiem, łezką z pieczonej dyni i marchewki, chipsem jabłkowym i sosem truskawkowym oraz akcentem szczawiu zajęczego
  • Kamil Piotrowski pod opieką Pani Małgorzaty Węglewskiej, Zespół Szkół Gastronomicznych w Łodzi, przepis na Galaretki z białego wina z karpiem zatorskim w piance z wiśni nadwiślanki, z musem z bryndzy podhalańskiej, zielonego groszku z nutą mięty oraz musem z marchwi i mango z nutą imbiru
  • Natalia Czech i Krystian Supron pod opieką Pana Piotra Wasika, Publiczne Technikum nr 2 im. Bronisława Koraszewskiego w Opolu, przepis na Roladkę z królika faszerowaną oscypkiem i aromatyzowaną czwórniakiem z żurawiną, z dodatkiem świeżych kopytek z liśćmi wiosennego mniszka lekarskiego pod kawowym ciastkiem cygaretkowym

Gratulujemy Zwycięzcom i zapraszamy na kolejną edycję Konkursu!

logo2.jpg