Zwycięzcy III edycji Ogólnopolskiego konkursu na najlepszy przepis kulinarny

czwartek, 16 października 2014 r.

logo.jpg

Zwycięzcy III edycji Ogólnopolskiego Konkursu dla średnich szkół gastronomicznych na najlepszy przepis kulinarny wykorzystujący produkty zarejestrowane lub aplikujące o rejestrację jako ChNP, ChOG i GTS

fot. Izabella ByszewskaW dniu 11 października 2014 r. w Akademii Efektywnej Przedsiębiorczości MAKRO w Warszawie odbył się finał III edycji Ogólnopolskiego Konkursu dla średnich szkół gastronomicznych na najlepszy przepis kulinarny wykorzystujący produkty zarejestrowane lub aplikujące o rejestrację jako Chroniona Nazwa Pochodzenia (ChNP), Chronione Oznaczenie Geograficzne (ChOG) i Gwarantowana Tradycyjna Specjalność (GTS), którego pomysłodawcą i organizatorem jest Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Celem konkursu jest popularyzacja oraz rozpowszechnianie wiedzy na temat produktów regionalnych i tradycyjnych zarejestrowanych w unijnym systemie Chronionych Nazw Pochodzenia, Chronionych Oznaczeń Geograficznych oraz Gwarantowanych Tradycyjnych Specjalności.

Finałowe potrawy przygotowali autorzy 11 najlepszych przepisów, które oceniła komisja konkursowa składająca się z przedstawicieli Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego oraz uznanych kucharzy, Pana Jarosława Uścińskiego – Prezesa Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierników oraz Pana Piotra Szczygielskiego – Członka Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierników.

Zgodnie z regulaminem konkursu, komisja oceniała potrawy na podstawie przyjętych kryteriów: pomysłowość i kreatywność przepisu, walory organoleptyczne, dobór składników, pracochłonność i prezentacja potrawy. Nad odpowiednim przygotowaniem m.in. stanowiska pracy, narzędzi, czystością pracy, dbałością o surowce, zachowaniem prawidłowych technik kulinarnych i procesów technologicznych czuwała 3-osobowa komisja techniczna składająca się z techników kulinarnych.

Po naradzie komisji konkursowej oraz komisji technicznej ogłoszono i nagrodzono zwycięzców konkursu.

Nagrody główne zdobyli:

I miejsce - Sylwia Zawadzka i Marcin Krzesiński pod opieką Pani Krystyny Radziwon, Zespół Szkół Gastronomicznych w Warszawie, przepis na Kacze udo po polsku z pęczakiem, jabłkiem grójeckim i suską sechlońską

II miejsce - Karolina Gawron  i Emil Ciuła pod opieką Pani Teresy Szewczak, Zespół Szkół Gastronomicznych we Wrocławiu, przepis na Jagnięcinę podhalańską z sosem morelowym w towarzystwie gołąbków, jabłka łąckiego marynowanego w soku z wiśni nadwiślanki, lodów buraczano-bzowych i galaretki agrestowej

III miejsce - Michał Wester pod opieką Pani Teresy Szewczak, Zespół Szkół Gastronomicznych we Wrocławiu, przepis na Wieprzowinę złotnicką na puree jabłkowym, podawaną z konfitowanym w gęsim tłuszczu ziemniakiem, porem sous vide, marynowaną śliwką, miodem i sosem cydrowym

Wyróżnienia otrzymali:

  • Mateusz Wróblewski pod opieką Pana Grzegorza Dackowa, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Słupsku, przepis na Roladki z pstrąga faszerowane bryndzą podhalańską na postumencie ziemniaczanym w otulinie prażonych jabłek i nalewki pigwowej
  • Kamil Piotrowski pod opieką Pani Małgorzaty Węglewskiej, Zespół Szkół Gastronomicznych w Łodzi, przepis na Comber z jagnięciny podhalańskiej w chrupkiej pistacji i wędzonym boczku wieprzowym na puree z batatów z bryndzą podhalańską i olejem rydzowym z fantazyjną sałatką z truskawką kaszubską
  • Kajetan Rusin i Natalia Wieczorek pod opieką Pani Katarzyny Hryciuk, Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego, przepis na Piersi z kaczki z owocami w śliwkowo-korzennym sosie z musem z czerwonej kapusty i dyniowym akcentem

Gratulujemy Zwycięzcom i zapraszamy na kolejną edycję Konkursu!

logo2.jpg