ZSCKR Kowal - Marzena Seklecka

poniedziałek, 26 listopada 2012 r.

Marzena-Seklecka.jpg

Marzena Seklecka

II klasa technikum w zawodzie technik agrobiznesu
ZSCKR Kowal

W roku szkolnym 2012/13 jest nią Marzena Seklecka, uczennica klasy II Technikum Agrobiznesu. Marzena to osoba niezwykle ambitna, systematyczna i pracowita. Wzorowo wywiązuje się z obowiązków szkolnych. Jest zawsze przygotowana do zajęć, bierze czynny udział w lekcji, wykazując przy tym duże zainteresowanie nauczanymi zagadnieniami. Jej ulubiony przedmiot to matematyka. Jest wzorową uczennicą, która osiąga bardzo dobre wyniki w nauce. Pogłębia swoją wiedzę czytając książki przyrodnicze. Z powodzeniem bierze udział w różnego rodzaju konkurach i olimpiadach, np. Olimpiadzie Ekologicznej, Olimpiadzie o Zdrowiu, Konkursie Chopinowskim „Fryderyk Chopin na Kujawach” itp.

Uczennica aktywnie uczestniczy w życiu klasy i szkoły. Angażuje się w przygotowanie okolicznościowych akademii oraz imprez klasowych. Wszystkie jej działania cechuje niezwykły perfekcjonizm, precyzja i dbałość o szczegóły. Jest koleżeńska, uprzejma, jej relacje z rówieśnikami są bardzo dobre.

Marzena jest osobą bardzo konsekwentną i zmotywowaną do pracy. To nie tylko wzorowa uczennica, ale również wartościowy człowiek.