poniedziałek, 23 października 2017 r.
Fot. Wystąpienie ministra Jurgiela podczas kongresu Europa Christi

Kongres Europa Christi

Dziś, podczas odbywającego się kongresu Europa Christi wykład o Pakcie dla obszarów wiejskich wygłosił minister rolnictwa i rozwoju wsi Krzysztof Jurgiel.

poniedziałek, 23 października 2017 r.
Fot. Minister Krzysztof Jurgiel podczas konferencji "Dostęp do świadczeń opieki zdrowotnej w Polsce w obszarach miejskich i wiejskich"

Opieka zdrowotna na terenach wiejskich

− Dzisiejsza konferencja ma na celu przedstawienie diagnozy stanu obecnego oraz wskazanie kierunków działań, prowadzonych i wspomaganych przez ministerstwo rolnictwa i rozwoju wsi, na rzecz zrównania bezpieczeństwa zdrowotnego mieszkańców terenów wiejskich z mieszkańcami miast − mówił dzisiaj minister Krzysztof Jurgiel.

poniedziałek, 23 października 2017 r.
Fot. Minister Jurgiel podczas wystąpienia na uroczystości jubileuszowej

Jubileusz 25-lecia Wydawnictwa Duszpasterzy Rolników

Wydawnictwo Duszpasterzy Rolników świętowało w ostatnią sobotę jubileusz 25-lecia. Przedsięwzięcie było odpowiedzią na prośby duszpasterzy rolników o materiały pomocne w realizacji zadań wskazywanych przez Krajowe Duszpasterstwo. Wizytówką wydawnictwa jest Kalendarz Rolników, który od początku swojego istnienia cieszy się uznaniem rolników, a od lat także i mieszkańców miast oraz miasteczek.

pozostałe informacje

Linki