poniedziałek, 22 sierpnia 2016 r.
Fot. Podpisanie porozumienia między rządem Rzeczypospolitej Polskiej, a rządem Republiki Kazachstanu o współpracy w dziedzinie rolnictwa

Nowe perspektywy współpracy polsko-kazachskiej

Dziś rozpoczęła się dwudniowa wizyta w Polsce prezydenta Republiki Kazachstanu Nursułtana Nazarbajewa. W ceremonii powitania w Pałacu Prezydenckim uczestniczył minister rolnictwa i rozwoju wsi Krzysztof Jurgiel. Podczas prowadzonych rozmów plenarnych, które odbywały się pod przewodnictwem prezydentów Polski i Kazachstanu, poruszane były również tematy dotyczące rolnictwa.

poniedziałek, 22 sierpnia 2016 r.
Fot. Budynek MRiRW

ODR-y przechodzą do resortu

Weszły w życie przepisy ustawy z 22 czerwca 2016 r. o zmianie ustawy o jednostkach doradztwa rolniczego i wszystkie wojewódzkie ośrodki doradztwa rolniczego (ODR) od 20 sierpnia br. podlegają ministrowi właściwemu do spraw rozwoju wsi.

czwartek, 18 sierpnia 2016 r.
Fot. Posiedzenie Międzyresortowego Zespołu do spraw łagodzenia skutków związanych z wystąpieniem przypadków afrykańskiego pomoru świń

ASF – I posiedzenie międzyresortowego zespołu

Dziś odbyło się I posiedzenie Międzyresortowego Zespołu do spraw łagodzenia skutków związanych z wystąpieniem przypadków afrykańskiego pomoru świń, który został powołany Zarządzeniem nr 107 Prezesa Rady Ministrów z 11 sierpnia br.

pozostałe informacje

Linki