Dni Otwarte Funduszy Europejskich

poniedziałek, 19 lutego 2018 r.

List Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Fot. Dni Otwarte Funduszy Europejskich - logo

Fot. Dni Otwarte Funduszy Europejskich - logo

Szanowni Państwo

ogólnokrajowa akcja „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”, to dla Was niepowtarzalna okazja promocji Waszych projektów współfinansowanych ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

W dniach 11-13 maja 2018 r. Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju realizuje akcję, w ramach której chcemy pokazać, że nasze projekty mają wpływ na rozwój nie tylko regionów czy kraju, ale również Europy.

Wszystkich Beneficjentów PROW 2007-2013 oraz PROW 2014-2020, zapraszam gorąco do wzięcia udziału w V edycji Dni Otwartych. Pokażcie swoje osiągnięcia mieszkańcom i turystom podczas zwiedzania przez nich zrealizowanego przedsięwzięcia. Zaproponujcie  odwiedzającym specjalne atrakcje, które uświetnią Waszą ofertę.

Bierzecie udział w „Dniach Otwartych Funduszy Europejskich” udostępniając swój projekt dla odwiedzających przynajmniej na jeden dzień, w terminie od 11 do 13 maja 2018 r.

Dzięki stronie internetowej www.dniotwarte.eu, gdzie znajdą się informacje o poszczególnych projektach wraz z opisem oferowanych atrakcji, to również dodatkowa promocja Waszych projektów.

Swój udział w „Dniach Otwartych Funduszy Europejskich” zgłoście wypełniając elektroniczny formularz, który udostępniony zostanie na stronie: www.dniotwarte.eu

Serdecznie zapraszam

Krzysztof Jurgiel

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Odnośnik otwierany w nowym oknie Regulamin udziału w akcji „Dni Otwarte Funduszy Europejskich” (.pdf 251,94 kB)