Mistrzostwa Województwa Lubelskiego LZS szkół ponadgimnazjalnych w halowej piłce nożnej dziewcząt i chłopców w ZSCKR w Potoczku

piątek, 29 grudnia 2017 r.

Już po raz kolejny w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Potoczku odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego LZS w halowej piłce nożnej dziewcząt i chłopców.

Fot. Drużyny, biorące udział w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego LZS szkół ponadgimnazjalnych w halowej piłce nożnej dziewcząt i chłopców

Fot. Drużyny, biorące udział w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego LZS szkół ponadgimnazjalnych w halowej piłce nożnej dziewcząt i chłopców

Dnia 5 grudnia 2017r. w sportowej rywalizacji na hali sportowej w Potoczku wzięło udział 9 zespołów chłopców, reprezentujących szkoły: ZS Leśnych w Biłgoraju, ZS nr 2 z Nałęczowa, ZSCKR Różaniec, ZSCKR Siennica Różana, ZSR  Pszczela Wola, ZSCKR Jabłoń, ZSTR Piotrowice, ZSCKR Kijany oraz drużyna ZSCKR Potoczek w składzie: Ciupak Michał, Zawrotniak Rafał, Suchora Bartek, Suchora Patryk, Tofil Kamil, Witek Karol, Młynarczyk Mateusz, Gałus Daniel, Kotrybała Mateusz, Tarnowski Albert, Kamil Wojciechowski (B ) oraz Karol Masiewicz (B).

Zespoły piłkarek reprezentowały szkoły: ZS nr 2 Nałęczów, ZSCKR Jabłoń , ZSCKR Sienica Różana, ZSCKR Pszczela Wola.

Mecze chłopców rozgrywane były w trzech wylosowanych grupach po 3 zespoły systemem ,, każdy z każdym”. Dziewczęta również grały tym systemem w jednej grupie. Następnie zespoły z pierwszych miejsc w grupach rozgrywały spotkania o miejsca I-III, a zespoły z drugich miejsc w grupie o miejsca IV-VI.

Ostateczna klasyfikacja rozgrywek przedstawia się następująco:

Dziewczęta:

I miejsce – ZS nr 2 Nałęczów

II miejsce – ZSR Pszczela Wola

III miejsce – ZSCKR Siennica Różana

IV miejsce – ZSCKR Jabłoń

Chłopcy:

I miejsce – ZSTR Piotrowice

II miejsce – ZS nr 2 Nałęczów

III miejsce – ZSR Pszczela Wola

IV miejsce – ZSL Biłgoraj

V miejsce- ZSCKR Jabłoń

VI miejsce – ZS Różaniec

Wszystkie zespoły biorące udział w turnieju otrzymały z rąk dyrektora szkoły pana Dariusza Wolana pamiątkowe dyplomy i puchary, a drużyny, które zdobyły miejsca I-III również pamiątkowe medale. Nad całością zawodów czuwał wiceprzewodniczący WZLZS Lublin pan Wacław Słomkowski, któremu bardzo serdecznie dziękujemy za organizację tak widowiskowego turnieju.

Zespoły, które zajęły trzecie miejsca w grupach:  ZSCKR Potoczek , ZSCKR Sienica Różana, ZSL Biłgoraj otrzymały puchary i dyplomy za udział w turnieju. 

Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom serdecznie gratulujemy sportowej rywalizacji i życzymy dalszych sukcesów!