ZSCKR w Nowosielcach na Targach AGROTECH w Kielcach

środa, 19 kwietnia 2017 r.

W dniach 17-19 marca 2017 r. Targi AGROTECH w Kielcach odwiedziło ponad 71 tyś. osób! Wśród zwiedzających byli uczniowie ZSCKR w Nowosielcach wraz z opiekunami.

Fot. Uczestnicy Targów AGROTECH w Kielcach

Fot. Uczestnicy Targów AGROTECH w Kielcach

Najnowsze osiągnięcia branży rolniczej prezentowało 750 wystawców z 20 krajów świata. Można było obejrzeć ciągniki, maszyny rolnicze, nawozy, nasiona, pasze i wiele innych produktów potrzebnych w nowoczesnym gospodarstwie rolnym. Nie zabrakło liderów rynkurolniczego na świecie z ciekawymi ekspozycjami.

Uczestnicząc w spotkaniach z przedstawicielami różnych firm pracujących dla potrzeb rolnictwa, można było z bliska przyjrzeć się najnowszym rozwiązaniom technicznym w ciągnikach i maszynach rolniczych.

Uczniowie zaopatrzyli się w prospekty i inne materiały reklamowe oraz zdobyli dodatkową wiedzę i doświadczenie, które mogą przenieść do własnych gospodarstw, jak i wykorzystać na lekcjach zajęć zawodowych.

Gratulacje składamy uczniowi ZSCKR w Nowosielcach Damianowi Szumańskiemu, który ponownie zdobył I miejsce w konkursie wiedzy ogólnej organizowanym na stoisku firmy Case IH. (Poprzedni tytuł zdobył na targach Bednary 2016).